کارگاه های( غیر حضوری) من عوضی

“هیچ وقت برای عوض شدن دیر نیست”

کارگاه اول

کارگاه اول : شناخت تن و روان خویش

این کارگاه به منظور شناخت خودت طراحی شده و دستاورد اصلی اون اینه که مشاهده گری رو یاد بگیری و تفاوت نگرش ها رو بشناسی و در مورد نیازها ، دنیای مطلوب و چرایی و چگونگی رفتار اطلاعات کسب کنی و بدونی مسئول زندگی خودت هستی و نوشتن روزانه در مورد خودت جزء عادت های هر روزت  بشه ، مهمترین رابطه زندگی ما رابطه با خودمونه و برای این که بتونیم رابطه خوبی با خودمون بسازیم اول لازمه که خودمون رو بشناسیم .

25 درصد تخفیف ویژه برای دارندگان کد تخفیف

کارگاه دوم : به روزرسانی تن و روان خویش

گذشته رو نمی شه عوض کرد اما همین الان که در حال طراحی آینده هستی ، دلت می خواد چه چیزی در آینده عوض بشه ؟

پس از این که تو کارگاه اول اطلاعاتی در مورد خودت به دست آوردی و بیشتر با خودت آشنا شدی حالا می تونی روان و تنت رو به روز رسانی کنی ؛ یعنی هر آن چه دوست داری باشی رو طراحی و خلق کنی و به سمتش حرکت کنی . همه ما تو زندگی هدف هایی داریم و هر روز برای رسیدن به اون ها تلاش می کنیم  اما هدف گذاری بدون معنا و کار درونی مثل ساختن ساختمانی است بدون پی که با اولین طوفان واژگون می شود . مهم ترین دستاورد این کارگاه داشتن انگیزه و انرژی درونیه به واسطه پیدا کرد ارزش ها، توانمندی ها و ترسیم چشم انداز و در نهایت پاسخ به این سوال مهم که ” چرا زنده هستم؟ ” و همچنین توان به کارگیری ذهن خود به عنوان بزرگترین ابزاری که در دست داریم

25 درصد تخفیف ویژه برای دارندگان کد تخفیف

کارگاه سوم : ساخت رابطه عاطفی با دیگری

انسان  به تنهایی موجودی کامل و زنده است اما ما با حضور دیگرانه که معنا پیدا می کنیم و میشه بگیم که زندگی می کنیم .

بعد از این که در کارگاه اول شناخت از خودمون پیدا کردیم و در کارگاه دوم ذهنمون رو به روز رسانی کردیم، در کارگاه سوم یاد می گیریم که چطور به شبکه ی بزرگ انسان های دیگه متصل بشیم . ارتباط داشتن با انسان ها یه نیاز ژنتیکیه اما مهارت چگونگی ساخت ارتباط روی ژن های ما نیست و لازمه مثل خیلی از مهارت های دیگه یادش بگیریم . تو این کارگاه یاد می گیریم چطور مسئولیت و سهم خودمون رو در ارتباط با دیگران به عهده بگیریم ، به دیگران گوش کنیم و یاد بگیریم خواسته هامون رو ابراز کنیم ، چطور رابطه های مهم زندگیمون رو نگهداری کنیم تا در سایه اون ها احساس شادکامی و رضایت  داشته باشیم.

25 درصد تخفیف ویژه برای دارندگان کد تخفیف